Reis Bireysel Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

12 aylık araç kiralama

Araç kiralama ihtiyaçlarınızda size 12 aylık araç kiralama imkânı veren Reis Bireysel Kiralama, Türkiye'nin tüm illeri için uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Kiralanan bir aracın yeni ve bakımlı olması önemlidir. Böylelikle müşteriler araç kullanırken keyifli bir sürüş elde ederken, sık sık arızalanan eski bir aracı kullanmak zorunda kalmazlar.

Reis Bireysel Kiralamadan kiralayacağınız her araç sıfır kilometre olup, tercih etmek isteyeceğiniz her marka ve modeli içermektedir. Firma bünyesinde bulunan geniş ve zengin araçlar arasında A segmentinden D segmentine kadar bütün araçlar mevcuttur. Bu hizmetin dışında garantili araç satışı, Opel ve Hyundai servisi olarak da hizmet veren Reis Bireysel Kiralama araçlarınızın bakımı ile de ilgilenmektedir.

Reis Bireysel Kiralama, size uzun dönem araç kiralama imkânı sunar. Firmanın şartlarına göre bu kiralama süresi en az 6 ay olarak belirlenmiştir. Bu süre 12 aylık araç kiralama fırsatına kadar uzatılmaktadır. Reis Bireysel Kiralama hizmetinden yararlanırken asla sigorta, kasko, MTV ve ÖTV gibi işlemler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Çünkü firma bunları bizzat kendisi halletmektedir. Uzun dönem araç kiralama hizmeti alındığı zaman, yaklaşık bir yıla varan bu sürede mutlaka aracın bakıma ihtiyacı olacaktır. Reis Bireysel Kiralama, araçlarının bakımı ve onarımı, hatta lastik değişimi konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Firmanın bizzat ilgilendiği konular arasında, plaka ve ruhsat ücretleri de bulunmaktadır.

Reis Bireysel Kiralama firmasının merkezi Ankara’dadır. Ancak Türkiye'nin tüm illerine güvenli ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden haberdar olmak ve detaylı bilgi alabilmek için, firmanın internet sitesi üzerinde sürekli hizmet sunan canlı destek hattı yer almaktadır. Bu destek hattında bulunan profesyonel müşteri hizmetleri temsilcileri, 12 aylık araç kiralama, kiralanan araçların özellikleri ve kalitesi, kiralama ücretleri ya da aklınıza takılacak herhangi bir konuda sizlere bilgi vermektedir. 7/24 canlı destek hattı sunan bu sisteme istediğiniz her an ulaşıp, sorularınızı yöneltebilirsiniz.